Kim jesteśmy

Studio mPROJEKT składa się z zespołu wykształconych i doświadczonych architektów. Naszą pracę opieramy na pasji do tworzenia i doświadczeniu, zapewniając pełen profesjonalizm, rzetelność oraz indywidualne podejście do każdego projektu. Zajmujemy się pełną obsługą inwestycji związanych z aranżacją przestrzeni takich jak rezydencje, domy, mieszkania oraz obiekty użyteczności publicznej tj. restauracje, kawiarnie, biura.

Nasz zespół tworzą przede wszystkim projektanci wnętrz, wspierani przez licznych podwykonawców i dostawców. Współpracujemy tylko z najlepszymi i sprawdzonymi ekipami, co skutecznie przekłada się na jakość oferowanych przez nas usług.

Nasze projekty odzwierciedlają bogate doświadczenie projektantów w tworzeniu wnętrz przyjaznych dla ich mieszkańców. Razem z naszymi Klientami chcemy wspólnie tworzyć miejsca przyjazne i komfortowe, w których Wy i Wasi najbliżsi, goście, przyjaciele, partnerzy biznesowi, będziecie się czuć wyjątkowo.

Kreatywny zespół mPROJEKT cechuje dbałość o szczegóły i staranność. Rezultatem każdego z naszych projektów jest wnętrze odpowiadające wymaganiom i gustom naszych Klientów.