Nasza oferta

Przestrzeń „Tailor made”, czyli szyta na Twoją miarę.

Wnętrze może uosabiać nas samych, a także pomagać w pracy lub odpoczynku. Dzięki odpowiedniej aranżacji będzie dla nas generatorem nastroju. W każdym naszym projekcie pragniemy dostosować się do Państwa oczekiwań i gustu tworząc w ten sposób idealną przestrzeń do życia.

  • konsultacje

Najbardziej elastyczna oferta. Jeśli masz trudności z funkcjonalnym rozplanowaniem wnętrza,  doborem odpowiednich materiałów,  zestawieniem dodatków,  kolorystyki lub chcesz przeprowadzić szybką metamorfozę swojego wnętrza to nasi architekci z chęcią pomogą Ci w stworzeniu niepowtarzalnej koncepcji.

  • projekty wnętrz

Projekty częściowe i kompleksowe. Poszczególne etapy mogą być zamawiane pojedynczo w zależności od potrzeb Klienta. Więcej informacji w zakładce JAK PRACUJEMY.

  • projektowanie mebli na zamówienie

W każdym projekcie proponujemy meble oraz zabudowy naszego autorstwa, dostosowane do potrzeb i wymogów Klienta. Pozwala to na optymalne wykorzystanie powierzchni i podkreślenie charakteru aranżowanej przestrzeni.

  • projekty on line

Jest to propozycja projektu „na odległość”. Komunikujemy się z Klientem drogą mailową oraz telefonicznie. Zakres projektu uzgadniany jest indywidualnie w zależności od potrzeb.

  • odbiory techniczne lokali

Nasi specjaliści pomogą wykryć wszelkie usterki oraz wskażą elementy do poprawy przez dewelopera.